Prezentuj sa! Nech ľudia vedia a vidia akú krásu tvoríš

"Prezentácia vlastnej tvorby, stála expozícia výstavy, galérie, ateliéry ako HUB, verejné dielne a iné " (Ekomúzeum)

Ak sme ťa zaujali kontaktuj:

Soňa Csiffáry
ziveekomuzeum@gmail.com
+421 948 326 358
Pre rýchlejšie zaregistrovanie tvojho projektu vyplň a pošli tento krátky formulár:
Pro řemeslníky a firmy

Pro zajímavé objekty v oblasti přírodního stavitelství a zahrad

Architekti, projektanti, řemeslníci nadchla a to nejen mne tato diskuse s duchem vzájemné pomoci a proto bychom vám rádi nabídli prezentovat se a vaši práci v stálé expozici výstavě a galerii v tomto nově vznikajícím Živém ekomuzeu Vrbovce s veřejnými dílnami, ateliéry jako HUB. Prostory ekomuzea i s ubytováním a 1km vzdálený tábor v přírodě nabízejí možnost si zde pořádat pravidelné vlastní akce nebo i jako součást společné Živé školy aktivní kultury, tedy nejen přírodního stavitelství a soběstačnosti.

Spolupodílet se můžete i zakoupením ekodluhopisů na dva roky, abychom měli prostředky na uvedení našeho společného ekomuzea do provozu. Vaše studie, nebo fotky staveb s popisem k inspiraci. Spolupráce při vytváření řezů, skladeb a návodů na jednotlivé detaily. S kontakty na vás s možností nabízení vašich služeb, prohlídek, akcí na mapě spolupráce - Oázy Života v ČR a SR. Budeme moc rádi, když tuto společnou prezentaci a zároveň propagaci využijete. Můžete tak zanechat svou stopu na osvětě dnešním i budoucím generacím.

Vyzíváme řemeslníky, přijeďte se spolupodílet na vzniku při výzdobě hliněnými ozdobnými omítkami, přijeďte vyrábět exponáty a ukázky, návody. Nebo tímto žádáme jednotlivce a organizace o poskytnutí zpracovaných materiálů. Viz Ekomuzeum.


>> Dále bychom rádi ... <<

Společné tvoření

Dále bychom rádi vytvořili novou tradici se pravidelně alespoň jednoročně setkávat při společném tvoření. Nabízíme vám přijet s vašimi klienty na akci "Návrh vlastního domu". Sdílené ateliéry, kanceláře a pokoje v prostorech ekomuzea uprostřed CHKO Bílé Karpaty, kde vznikají i tvořivé dílny můžete mimo jiné využívat kdykoli - HUB. 9km od Ekoosady, kde jsou k vidění a vyzkoušení různé stavby z přírodních materiálů a fyzikální principy větrání, vytápění a získávání energie k inspiraci.

Každý tvoj dar nás posunie o krok vpred - aj ty rozhoduješ o úspechu Ekomúzeum Vrbovce. Ďakujeme.

>> Výhody pre Remeselníka <<


S Ekomúzeum získavaš:

1. Prezentuj seba a svoju tvorbu

2. Ľudia majú na teba kontakt a referencie

3. Máš vlastnú expozíciu a každý vie, že toto si ty

4. Vlastná Galéria - už si vytvoril niečo s čím sa chceš pochváliť?

5. Ateliére: vlasntý priestor, nádhnerné prostredie - INŠPIRÁCIA

6. Verejné dielne - vyrob si, čo potrebuješ, kedy potrebuješ

7. Sprav si vlastné akcie, vyškol si žiakov

Každý tvoj dar nás posunie o krok vpred - aj ty rozhoduješ o úspechu Ekomúzeum Vrbovce. Ďakujeme.